Sportowo i bezpiecznie

Dzisiejszego dnia do naszej szkoły zawitali wyjątkowi i jakże ciekawi goście. Reprezentanci Stowarzyszenia "Biegacze Jarocin", w osobach pana Marcina Wiencka i pana Józefa Hoffmanna, którzy przeprowadzili dla wszystkich uczniów klas pierwszych ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe, a także pogadankę na temat bezpieczeństwa, zwłaszcza bezpiecznego poruszania się po drodze czy chodniku. Każdy uczestnik zajęć otrzymał pamiątkowy odblask, a także mnóstwo niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji. Dzieciom z pewnością podobały się zajęcia o czym świadczą uśmiechy na ich twarzach, które nie znikały ani na chwilę. Cała akcja miała na celu, przede wszystkim rozwijanie sportowej pasji, promowanie zdrowego stylu życia a także dbałość o bezpieczeństwo, które dla każdego z nas jest istotnym priorytetem.

Raz jeszcze cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kotlinie, serdecznie dziękuję Biegaczom Jarocin za poświęcony czas i cenną naukę!

Nikodem Świerblewski