Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kotlinie

Kadra

Adamczewska Iwona - edukacja wczesnoszkolna

Aleksandrowska Emilia - matematyka

Banaszak Agnieszka - matematyka, informatyka

Cychnerska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Czerniak Agata - wychowanie fizyczne

Ks. Dylak Mariusz - religia

Idkowiak Mariusz - plastyka

Kaczmarek Beata - wychowanie fizyczne

Karwat Jolanta - język polski

Kosińska Dorota - edukacja wczesnoszkolna

Kuczkowska Małgorzata - język niemiecki

Kurzawa Honorata - fizyka, chemia, zajęcia techniczne

Kycia Arleta - przyroda, wychowanie do życia w rodzinie

Lewandowska Maria - wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

Łukowska Pawlak Agnieszka - język angielski

Maj Dorota - język niemiecki

Majchrzak Anna - doradztwo zawodowe

Matecki Krzysztof - język angielski

Matysiak Danuta - biologia, chemia

Misan Walczak Monika - matematyka

Młodak Elżbieta - język niemiecki, edukacja wczesnoszkolna

Olejniczak Magdalena - język polski, pedagog

Olszewski Ireneusz - historia

Orpel Edyta - przyroda, biologia

Paszkiewicz Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Pływaczyk Magdalena - język niemiecki

Remblewska Beata - religia

Remblewski Jarosław - muzyka

Rink Kamil - geografia

Serbiak Zdzisława - język polski

Staszak Agnieszka - bibliotekarz

Stefaniak Urszula - kierownik świetlicy

Styś Jolanta - język polski

Styś Roman - historia, wiedza o społeczeństwie

Szymczak Mariola - język polski, informatyka

Szymczak Monika - język angielski

Szymkowiak Danuta - religia

Szymkowiak Włodzimierz - wychowanie fizyczne

Świerblewski Nikodem - pedagog

Trzaskowska Monika - technika, informatyka, przyroda

Walczak Olga - matematyka

Wąsiewska Barbara - edukacja wczesnoszkolna

 

Wychowawstwo:

Ia - Maria Lewandowska

Ib - Elżbieta Młodak

IIa - Barbara Wąsiewska

IIb - Jolanta Paszkiewicz

IIc - Małgorzata Cychnerska

IIIa - Iwona Adamczewska

IIIb - Dorota Kosińska

Va - Dorota Maj

Vb - Honorata Kurzawa

Vc - Beata Kaczmarek

Vd - Małgorzata Kuczkowska

VIa - Olga Walczak

VIb - Mariola Szymczak

VIc - Magdalena Pływaczyk

VIIa - Jolanta Styś

VIIb - Monika Trzaskowska

VIIIa - Agnieszka Banaszak

VIIIb - Emilia Aleksandrowska

VIIIc - Ireneusz Olszewski