Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kotlinie

Kadra

Adamczewska Iwona - edukacja wczesnoszkolna

Aleksandrowska Emilia - matematyka

Banaszak Agnieszka - matematyka, informatyka

Cychnerska Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Czerniak Agata - wychowanie fizyczne

Ks. Dylak Mariusz - religia

Idkowiak Mariusz - plastyka

Kaczmarek Beata - wychowanie fizyczne

Karwat Jolanta - język polski

Kosińska Dorota - edukacja wczesnoszkolna

Kuczkowska Małgorzata - język niemiecki

Kurzawa Honorata - fizyka, chemia, zajęcia techniczne

Kycia Arleta - przyroda

Lewandowska Maria - wychowanie fizyczne, edukacja wczesnoszkolna

Łukowska Kucharzak Weronika - wychowawca świetlicy

Łukowska Pawlak Agnieszka - język angielski

Maj Dorota - język niemiecki

Majchrzak Anna - pedagog

Matysiak Danuta - biologia, chemia

Mikołajczak Filip - język angielski

Misan Walczak Monika - matematyka

Młodak Elżbieta - język niemiecki

Olejniczak Magdalena - język polski

Olszewski Ireneusz - historia

Orpel Edyta - przyroda, biologia

Paszkiewicz Jolanta - edukacja wczesnoszkolna

Pływaczyk Magdalena - język niemiecki

Remblewska Beata - religia

Remblewski Jarosław - muzyka

Rink Kamil - geografia

Serbiak Zdzisława - język polski

Staszak Agnieszka - bibliotekarz

Stefaniak Urszula - kierownik świetlicy

Styś Jolanta - język polski

Styś Roman - historia

Szymczak Mariola - język polski, informatyka

Szymczak Monika - język angielski

Szymkowiak Danuta - religia

Szymkowiak Włodzimierz - wychowanie fizyczne

Tomeczek Holko Marta - edukacja wczesnoszkolna

Trzaskowska Monika - technika, informatyka, przyroda

Walczak Olga - matematyka, informatyka

Wąsiewska Barbara - edukacja wczesnoszkolna

Witwicki Paweł - bibliotekarz

 

Wychowawstwo:

Ia - Barbara Wąsiewska

Ib - Jolanta Paszkiewicz

Ic - Małgorzata Cychnerska

IIa - Iwona Adamczewska

IIb - Dorota Kosińska

IVa - Dorota Maj

IVb - Honorata Kurzawa

IVc - Maria Lewandowska

IVd - Małgorzata Kuczkowska

Va - Olga Walczak

Vb - Mariola Szymczak

Vc - Magdalena Pływaczyk

VIa - Jolanta Styś

VIb - Monika Trzaskowska

VIIa - Elżbieta Młodak

VIIb - Emilia Aleksandrowska

VIIc - Ireneusz Olszewski

VIIIa - Agnieszka Banaszak

VIIIb - Agata Czerniak

IIIa gimnazjum - Beata Kaczmarek

IIIb gimnazjum - Danuta Matysiak