Jesteśmy EKO…czyli Gang Śmieciaków…

Dnia 14.03.2024r. mieliśmy przyjemność uczestniczenia w przedstawieniu teatralnym pt: „GANG ŚMIECIAKÓW”, o tematyce profilaktycznej w wykonaniu Teatru Grupa T z Torunia. Spektakl skierowany był dla uczniów klas I – V. Tematyka nawiązywała do promowania postawy ekologicznej, sposobów dbania o środowisko- zasada zero waste, promowanie zdrowego stylu życia, elementów profilaktyki uzależnień (alkohol, nikotyna, napoje energetyczne i inne używki). Przedstawienie miało charakter kabaretowy i interaktywny, dzięki czemu nasi uczniowie mogli włączyć się do przedstawienia stając się jego częścią. Aktorzy w zabawny sposób zachęcali dzieci do pomagania naturze, by nasza planeta służyła nam wszystkim jak najdłużej.

mgr Nikodem Świerblewski pedagog szkolny