Spotkanie z mistrzynią w trójboju siłowym

28 września 2023r. odwiedziła naszą szkołę pani Joanna Nadolna. Sportsmenka pochodzi z Pleszewa i jest mistrzynią w tzw. trójboju siłowym. Dyscyplina ta, choć nie olimpijska zdobywa na świecie i w Polsce coraz większą popularność i składa się z 3 konkurencji: przysiadu ze sztangą, wyciskania na leżąco oraz tzw. martwego ciągu. 36 – letnia zawodniczka opowiedziała na sali gimnastycznej licznie zgromadzonym uczniom o początkach swej kariery, o tym jak przygotowuje się do ważnych zawodów i jaką dietę stosuje. Pani Joanna zdradziła również kilka informacji ze swojego życia prywatnego – bardzo lubi zwierzęta, szczególnie psy. W drugiej części pokazu mogliśmy sami spróbować swoich sił. Jak to wyglądało zobaczycie na zdjęciach i filmikach. Zapraszamy do obejrzenia.

Kamil Rink