Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Zakończenie szkoły klas ósmych

23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie szkoły uczniów klas ósmych.  Sandra Lewandowska przekazała funkcję przewodniczącej szkoły młodszej koleżance Justynie Grześkowiak. Ucziowie klas ósmych złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły: wzbogacać swoją wiedzę, godnie reprezentować imię naszej szkoły, budować lepszą przyszłość, nie splamić nigdy złym postępowaniem honoru Polaka, w życiu kierować się takimi zasadami, aby zasłużyć na miano dobrego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej.

Pani dyrektor Edyta Orpel wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce ,wręczająć świadectwa z "paskiem" i nagrody książkowe. Wychowawcy klas ósmych wręczyli świadectwa wszystkim pozostałym uczniom. Pani dyrektor i wychowawcy wręczyli listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy przez całą naukę otrzymywali świadectwo z wyróżnieniem.

Przedstawicielka klas szóstych, Hanna Nawrot, pożegnała tegorocznych absolwentów.

W części artystycznej uczniowie klas ósmych wspominali lata spędzone w murach naszej szkoły, przedstawiając zabawne prezentacje multimedialne.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w kolejnej szkole!