DZIEŃ PASJI I TALENTÓW

2023 Dnia 21 czerwca 2023 roku w naszej szkole odbył się „Dzień pasji i talentów”. Każdy chętny uczeń miał możliwość zaprezentowania swojej pasji bądź talentu. Oprócz wystąpień uczniów, swoje prezentacje mieli także zaproszeni goście, którzy opowiadali o swoich pasjach i próbowali zainspirować tym samym zgromadzonych uczniów do pielęgnowania i rozwijania talentów. Swoją obecnością i wystąpieniami tego dnia zaszczycili nas:

Pan Jan Szymkowiak – nauczyciel tańca w Studiu Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Pan Jan opowiedział o swojej pasji jaką jest taniec oraz pokazał próbkę swoich tanecznych możliwości.

Pan Arkadiusz Świerkowski i pan Paweł Radzewicz – trenerzy personalni ze Studia treningu – Body Basement w Jarocinie,którzy podzielił się cennymi wiadomościami na temat sportowego stylu życia oraz swoich sportowych wyzwań i osiągnięć.

Pan Artur Maciejowski - żołnierz zawodowy 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego im. Kpt. Pil. Franciszka Jacha w Poznaniu. Pan Artur przybliżył zawód żołnierza zawodowego oraz opowiedział o tym jak wygląda dzień pracy w wojsku.

Ostatnim zaproszonym gościem był pan Nikodem Świerblewski, którego pasją jest bieganie. Pan Nikodem zaprezentował prezentację na temat biegania i korzyści które daje nam aktywny styl życia, zaprezentował też swoje koszulki, medale i inne gadżety związane z bieganiem. Swoim wystąpieniem pan Nikodem zachęcał też zgromadzoną młodzież do zdrowego i sportowego stylu życia.

Każdy uczeń, który występował, dostał pamiątkowy dyplom oraz gromkie brawa za swój występ.

Uczniowie biorący udział w prezentacjach:
Marysia Nowak i Michalina Bujak (klasa Ia) -taniec.
Maja Feler (klasa Ia). – śpiew.
Hanna Gęstwa (klasa Ia) – śpiew.
Kalina Słaboszewska (klasa Ib) – gra na gitarze.
Olaf Gendek (klasa Ib) – sport.
Adam Skibiński (klasa Ia) – unihokej.
Daria Biernacka (klasa Ib) – pole dance.
Zuzanna Jędrzejczak (klasa IIIc) – malowanie farbami.
Fabian Pietrzykowski (klasa Ib) – rysowanie.
Jagoda Bobrek (klasa III c) – kolekcja torebek.
Iga Wawrzyniak (klasa II b) – szydełkowanie.
Franciszek Graczyk (klasa IIIc ) - motoryzacja.
Amelia Ziętek (klasa IIIb) – śpiew i gra na gitarze.
Sara Abbas Saber Rabie (klasa IIIa) – gra na pianinie.
Krystian Dryjański (klasa Ib) – urbex.
Aleksandra Walczak , Maja Nawrocka, Blanka Mikołajczak (klasa II b) – taniec.
Dominika Krawczyk (klasa Ic) – śpiew.
Alan Pawlaczyk (klasa Ic) – kolekcja samochodów.
Franciszek Forycki (klasa IIIc) – wojsko.
Nadia Sobczak (klasa II a) – hula – hop.
Oliwia Holko (klasa Vc) – śpiew przy pomocy języka migowego.
Gabrysia Marciniak (klasa IV a) – rysowanie.
Daniyl Boiko (klasaIV a) – rysowanie.
Antonina Raczkowska (klasa VIII a) – śpiew.
Joanna Marczak (klasa VIII d) – rysowanie komiksów.
Oliwia Owczarek i Lena Płachetka (klasa IV a) – taniec.
Aisha Quassim (klasa IV b) – taniec.
Amelia Ziętek, Gabrysia Marciniak, Sandra Frąckowiak, Julia Woźniak, Iga Pawlak, Magda Ochmanowicz, Lena Płachetka i Oliwia Owczarek (klasa IV a) – śpiew.

Nikodem Świerblewski pedagog szkolny