Kobieta zmienną jest, czyli Dzień Kobiet w naszej szkole

Z takiej właśnie perspektywy przyjrzeliśmy się płci pięknej na apelu z okazji Dnia Kobiet. Wędrówka przez wieki rozpoczęła się od czasów Adama i Ewy, następnie przyjrzeliśmy się jak wyglądała kobieta w epoce kamienia łupanego. Kolejny przystanek to czasy starożytne, czyli kobieta przypominająca boginię,  następnie średniowiecze – dama i rycerz jej serca, odwiedziliśmy także wioskę wojowniczego plemienia Apaczów. Na zakończenie wróciliśmy do współczesności, w której mogliśmy zobaczyć najnowsze wcielenie kobiety...

Wędrówkę uprzyjemniał chór i solistki, wykonujące piosenki o kobietach. Akompaniamentem zajęli się uczniowie. Apel przygotowała klasa IV b  z wychowawczyniąp. Mariolą Szymczak, oprawę muzyczną przygotował p. Jarosław  Remblewski,  dekorację wykonał p. Mariusz Idkowiak.

Na zakończenie apelu p. dyr. Edyta Orpel podała wyniki plebiscytu na Najsympatyczniejszą Dziewczynę w szkole, została nią wybrana Karolina Broda z klasy II a – gratulujemy! :-)