II edycja Szkolnego konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia "Zdrowo jem, więcej wiem"

Dnia 19.05.2023r. o godzinie 12:00 w świetlicy szkolnej odbył się etap finałowy dla wyłonionych wcześniej reprezentacji klas. Etap ten składał się z czterech konkurencji: testu wiedzy, ułożeniu hasła promującego zdrowy styl życia, ułożeniu piramidy żywienia oraz odgadywaniu owoców i warzyw z zawiązanymi oczami. Po zakończeniu wszystkich konkurencji, komisja konkursowa w składzie: pani wice dyrektor Arleta Kycia, pani Monika Trzaskowska, pani Patrycja Bielarz i pan Nikodem Świerblewski oceniła uczestników konkursu i przyznała punkty za dane konkurencje. Uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz nagrody, które zakupione zostały z budżetu Rady Rodziców.

Uczniowie nagrodzeni:

I miejsce: