Dzień Języków Obcych

Dnia 22.03.2023 odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych pod nazwą “Europa da się lubić”. W ramach projektu każda klasa przedstawiła wybrany przez siebie kraj europejski. Pierwszym zadaniem było przygotowanie i przedstawienie prezentacji multimedialnej na temat ciekawostek związanych z danym państwem. Po prezentacjach multimedialnych uczniowie mogli skosztować tradycyjnych dań wybranych krajów europejskich. Na koniec uczniowie przedstawili prezentację muzyczną związaną z danym krajem - najczęściej był to taniec lub utwór muzyczny kojarzony z wybranym państwem.
Wszyscy uczniowie dobrze się bawili a przy okazji dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy.
Przygotowaniem projektu zajęły się nauczycielki języków obcych - panie Monika Szymczak i Dorota Maj.

Dorota Maj