Kotlińskie Szkolne EURO 2021

W czerwcu odbyło się w naszej szkole Kolińskie Szkolene Euro. Uczniowie walczyli  w dwóch kategoriach wiekowych: klasy IV i VI oraz VII i VIII.

W  starszej grupie wiekowej mistrzami została drużyna klasy VIIIb. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy VIIIa, a trzecie - klasy VIIc. Królem strzelców został Kacper Florczak z klasy VIIIb (16 bramek), najlepszym bramkarzem był Fabian Szymczak z klasy VIIb, a najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Szymczak z klasy VIIc.

W młodszej grupie wiekowej zwycieżyła drużyna klasy VId, drugie miejsce zajęła klasa VIb, a trzecie klasa VIa. Królem strzelców był Filip Florczak z klasy VId (27 bramek), najlepszym bramkarzem został Patryk Kaczmarek z klasy VIb,  a najlepszym zawodnikiem okazał się Marcel Jagiołka z klasy VId.

Mecze sędziowali: Jasiu i Stasiu Szymkowiak i Miłosz Maciuszko - dziękujemy.

Sędzia Główny
mgr Włodzimierz Szymkowiak