Dzień Chłopaka

Dnia 4.10.2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w zabawnych konkurencjach, które przygotowała klasa VI A z wychowawcą p. Elżbietą Młodak.

Chłopcy mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności:
- w chodzeniu po wybiegu w butach na szpilkach,
- w wykonaniu makijażu
- w upleceniu warkocza koleżance z klasy.
Chętni chłopcy wzięli udział w konkursie na Mistera Szkoły 2017. Przebrani w piękne damskie stroje, zaprezentowali swoje wdzięki. Wykazali się również znajomością wiedzy z damskiego życia. Misterem szkoły został Dominik Berek z klasy VI a.
Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali upominki ufundowane przez Samorząd  Uczniowski.
Po wspólnej zabawie ogłoszono również wyniki na najsympatyczniejszego chłopca szkoły. Tytuł ten otrzymał Sławek Kasprzak z klasy VIIb.  Wspólne spotkanie okazało się świetną zabawą. Być może "Dzień Chłopca na wesoło" zagości w naszej szkole na stałe.