Konkurs plastyczny "Grzyby naszych lasów"

W październiku klub "Ekoludek" ogłosił dla klas I-III konkurs plastyczny pt. "Grzyby naszych lasów".
Tematyka konkursu spotkała się z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło 36 prac, wszystkie były bardzo pomysłowe i wykonane z różnych materiałów. Te, które wymagały największego wkładu pracy i były najbardziej oryginalne zostały nagrodzone, takich prac było 11. Kolejnych 15 zostało wyróżnionych, a pozostałe zasługiwały na nagrody pocieszenia. Wszystkie grzyby zostały umieszczone na parapetach okien pierwszego piętra, gdzie dopełniają dekoracji "Jagodowego lasu".
Dzisiaj, tj. 22 października w świetlicy szkolnej uczniowie klasy II b wystąpili w przedstawieniu z okazji "Święta Drzewa", które przygotowały dla swoich koleżanek i kolegów. Tematem było życie leśnych zwierząt i roślin. Po krótkiej inscenizacji nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Pani dyrektor E. Orpel oraz opiekunka klubu J. Paszkiewicz wręczyły dzieciom dyplomy i nagrody. Nagrody zostały ufundowane przez Radę Rodziców.