Jem owoce i warzywa

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia „Klub Wiewiórka” ogłosił konkurs plastyczny dla uczniów klas I-II pt. „Jem owoce i warzywa”.

Celem konkursu oprócz rozwijania zdolności plastycznych, było promowanie  wśród dzieci zdrowej diety bogatej w owoce i warzywa . Uczniowie naszej szkoły od kilku lat dostają  je z programu „Owoce i warzywa w szkole”.

Program ten skierowany jest do uczniów szkół podstawowych. Dzieciom  przekazywane są bezpłatnie świeże owoce i warzywa oraz soki, a także mleko i przetwory mleczne. Dzieci   uczestniczą w działaniach edukacyjnych  na temat zdrowego odżywiania.

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wręczyła p. M. Cychnerska organizator konkursu. Nagrodzone  prace można obejrzeć na wystawie, która znajduje się na korytarzu szkolnym.

Uczniowie nagrodzeni:

KINGA BANAŚ   kl. I C