Zakończenie roku klas ósmych i trzecich gimnazjalnych

W środę 19 czerwca 2019 roku, rok szkolny zakończyli uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjalnych stając się absolwenatmi Szkoły Podsawowej im. Marii Konopnickiej w Kotlinie.
Francuski pisarz Wiktor Hugo, powiedział: „Życie składa się z przywitań i pożegnań”. Dla uczniów klas trzecich gimnazjum i ósmych zakończył się właśnie pewien etap w ich życiu. Pójdą w swoją stronę, zaczynając nowe życie w wybranej przez siebie szkole ponadpodstawowej.
Na początku uroczystości głos zabrała dyrektor pani Edyta Orpel, która powitała wszystkich zebranych na uroczystości. Następnie głos zabrali zaproszeni goście.
Uczniowie złożyli na ręce Dyrekcji i Kadry nauczycielskiej podziękowania za ich życzliwość, która spowodowała, że poczuli się bezpieczniej w naszej szkole, a także za to, że nauczyciele i wychowawcy wprowadzili ich w świat nauki, wpoili idee i pomogli wytyczyć ścieżki, którymi będą mogli podążać do końca życia.
Następnie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw, nagród laureatom konkursów przedmiotowych oraz pucharów i dyplomów za osiągniecia sportowe.
W części artystycznej – na wesoło, uczniowie wyświetlili filmiki z życia klas w poszczególnych latach nauki.

Absolwentom życzymy wszystkiego dobrego w nowej szkole.