Konkurs profilaktyczny

Już po raz czwarty uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w  Gminnym Konkursie  Sztuk Teatralno-Profilaktycznych pod patronatem Wójta Gminy Kotlinzorganizowanym przez  Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Przedstawienie pod tytułem „Zawsze masz wybór „ przygotowały dziewczyny z VC.  Uroczyste ogłoszenie wyników odbyło się 27 listopada w Szkole Podstawowej w Woli Książęcej.  W tym roku członkowie komisji  zdecydowali o nieprzyznawaniu poszczególnych miejsc, a jedynie wyróżnieniu Szkoły Podstawowej w  Sławoszewie  za najlepiej zinterpretowany temat. Tego dnia został także zorganizowany  Dzień Profilaktyki, podczas którego uczniowie mieli okazję zobaczyć przygotowane przez kolegów z innych  szkół spektakle profilaktyczne. Usłyszeli również kilka ważnych słów na temat szkodliwości dopalaczy, wygłoszonych przez przewodniczącą komisji Jolantę Urbaniak.  Na zakończenie członkowie komisji, wójt gminy Mirosław Paterczyk oraz aspirant sztabowy Jacek Gargól, wręczyli wszystkim uczestnikom indywidualne nagrody (przenośne głośniki JBL, kubki, notesy), a także nagrody dla szkół.